Twój pierwszy milion ze strategią SEO&Content! 
Bezpłatny webinar
+48
Webinar już się zakończył 😥
P

Zarejestruj się, a my wyślemy Ci link do nagrania. 
Dlaczego warto wziąć udział?
WEBINAR
Zebraliśmy ekspertów z branży, którzy podzielą się genialnymi sposobami jak zwiększyć sprzedaż dzięki działaniom SEO i Contentu. 
 Doświadczeni eksperci
Przygotowaliśmy dla Was darmowe merytoryczne materiały – pierwsze z materiałów otrzymasz od razu po rejestracji! 
Merytoryczne bonusy
Udział w webinarze jest całkowicie darmowy. Jedyne co musisz zrobić, to zarejestrować się i zarezerwować czas w kalendarzu. To co widzimy się 27 września? 😊 
Darmowy udział
AGENDA
Czego dowiesz
się podczas webinaru?
SEO i Content nie zarabia? A co jeśli Wam powiemy jak to zmienić? Dowiedz się, jak monetyzować działania marketingowe w biznesie już dziś. Dołącz do naszego wydarzenia i posłuchaj naszych ekspertów.

Webinar poprowadzi Mateusz Nić, Client Service Director w Cube Group, który współtworzy zespół odpowiedzialny m.in. za strategie digital. 
O skutecznych działaniach opowiada na 
konferencjach dla marketerów, m.in. AdUniverse, Performance Day CEE.

Michał Pustuł, Head of SEO w Cube Group
Nie daj się ograniczać schematami! Jak SEO może napędzać Twoją strategię marketingową?
10:10 - 10:30
Emilia Radecka, Head of Content w Cube Group
Nie pytaj, ile wydasz na content, tylko ile na nim zarobisz
10:30 - 10:50
O strategiach sprzedażowych napędzanych treścią
Prowadzący: Adrian Andrzejczyk, Head of Analytics w Cube Group
Dlaczego 90% firm ignoruje analitykę content marketingu
10:50 - 11:00
Adrian Andrzejczyk, Head of Analytics w Cube Group
Zaawansowane targetowanie GA4, raportowanie i analiza
Mateusz Nić, Client Service Director w Cube Group
Przywitanie uczestników i informacja o bonusach
10:00 - 10:10
Milena Majchrzak, CEO & Content Marketing Evangelist w SEMSTORM
Analiza konkurencji, która wytycza kierunek działań w wyszukiwarkach
11:00 - 11:20
Panel dyskusyjny ze wszystkimi prelegentami
11:40 - 11:55
Mateusz Nić, Client Service Director w Cube Group
Agata Gruszka, International SEO Manager w WhitePress®️
Oszczędzaj czas dzięki wykorzystaniu AI w SEO
11:20 - 11:40
Zakończenie
11:55 - 12:00
Mateusz Nić, Client Service Director w Cube Group
P

 darmowych bonusów do zdobycia
P
Interaktywna 
debata 
ekspertów
Q&A 
po każdej prelekcji
PRELEGENCI
KOGO 
POSŁUCHASZ?
Z branżą związany od 2015 roku. Pierwsze kroki stawiał jako Sales Specialist zajmując się sprzedażą SEO i PPC. W 2017 roku dołączył do Semtec, jednej z marek w portfolio Cube Group, i od tamtej pory jest związany z agencją. Obecnie zarządza działem SEO i koordynuje prace dla jednych z największych marek jak mbank czy Orkla Care. Wraz z zespołem zdobył w 2022 roku nagrodę Global Search Award za kampanię Provident. W tym roku uzyskał główną nagrodę za najlepszą kampanię SEO w Performance Marketing Diamonds 2023 oraz 9 nominacji w Global Search Awards i European Search Awards. Czuwa nad zespołem R&D SEO, który odpowiada za opracowanie autorskich narzędzi i procesów poprawiających widoczność Klientów w portfolio Cube.
Michał Pustuł | Head of SEO w Cube Group
Emila Radecka | Head of Content w Cube Group
Planuje i wdraża wielopoziomowe strategie content marketingowe. Cluster content, strategie na lejkach, monetyzacja treści - to tylko niektóre z pasjonujących Emilię zagadnień. Zna się na copywritingu i SEO. Wie, jak tworzyć angażujące treści i docierać z nimi do odbiorców w różnych kanałach. Tajniki pracy przybliża w publikacjach branżowych. Z marketingiem internetowym zawodowo związana od 10 lat.
Koordynuje pracę zespołów z zakresu web analityki i data science. Prowadzi szkolenia na krakowskich uczelniach WSZiB, WSEI, Krakowska Szkoła Grafiki Komputerowej czy Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Występował na semKRK, In_DM czy Online Marketing Day. Prowadzi dedykowane szkolenia z zakresu web analityki dla klientów Cube Group. Występuje na konferencjach, webinarach i w podcastach.
Adrian Andrzejczyk | Head of Analytics w Cube Group
Milena Majchrzak | CEO & Content Marketing Evangelist w SEMSTORM
Współtwórczyni SEMSTORM. Pracę w branży SEO rozpoczęła 14 lat temu. Od ponad 20 lat tworzy strony i platformy internetowe, najpierw hobbystycznie, a następnie zawodowo. Miała okazję i przyjemność występować na wielu scenach związanych z marketingiem internetowym. Szkoliła marketerów zarówno z obsługi narzędzia, jak i podstaw optymalizacji stron czy tworzenia treści. Niezachwianie wierzy w data-driven i content marketing. Wspiera zespół SEMSTORM w różnych przedsięwzięciach, od rozwoju produktu, przez działania operacyjne, aż do tworzenia treści na firmowy blog.
Odpowiedzialna za SEO marki WhitePress® w Polsce i na rynkach zagranicznych. Z branżą związana od ponad 5 lat. Prywatnie miłośniczka roślin egzotycznych, lingwistyki i literatury wschodnioeuropejskiej.

Agata Gruszka | International SEO Manager w WhitePress®️
CUBE GROUP
KIM 
JESTEŚMY?
Jesteśmy Cube Group – agencją digital i strategicznym partnerem w rozwoju – zarówno biznesu naszych Klientów, jak i ludzi, którzy z nami pracują.

Budujemy skuteczne strategie wzrostu, wykorzystując digitalowy know-how, technologię i emocje.

Osiągamy cele z największymi markami w Polsce i na świecie m.in. z mBank, Vectra, Polpharma, Credit Agricole, Tatuum, Big Star i więcej.

Nasze strategie SEO&Content wygrywają na prestiżowych konkursach branżowych! 
NAGRODY
MERYTORYCZNE
BONUSY
Dla uczestników webinaru partnerzy wydarzenia przygotowali merytoryczne bonusy. Już podczas rejestracji otrzymasz pierwszy z nich - przedpremierowe wydanie e-booka o strategiach brandformance!

Regulamin konkurusu znajdziesz tutaj.
Marketing automation krok po kroku
Bilet na konferencję SEO Vibes Budapest
Książka SEO Marketing
Książka Łukasza Kosuniaka z autografem autora, prawie 500 stron lektury z gotowymi szablonami i pomysłami na scenariusze wykorzystania marketing automation.
Międzynarodowa konferencja organizowana przez WhitePress® w Budapeszcie. Ogromna dawka wiedzy od światowej klasy prelegentów na temat globalnych trendów w SEO.
Książka jednego z prelegentów wydarzenia Adriana Andrzejczyka. Autor opisuje w niej wiele praktycznych wskazówek i technik, które pomagają w osiągnięciu wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania.
Dostęp do narzędzia Newspoint
Monitoruj swoją markę w mediach i zyskaj przewagę nad konkurencją. Podczas webinaru każdy z uczestników otrzyma specjalny kod, który pozwoli na bezpłatne przetestowanie narzędzia.
Voucher do narzędzia SEMSTORM
Podczas webinaru będzie można zdobyć voucher na pakiet Premium dla nowych użytkowników, a dla istniejących 25% zniżki na dowolny pakiet.

ODBIERZ PRZEDPREMIEROWO
EBOOK OD RAZU PO REJESTRACJI
E-book został stworzony we współpracy z SEMSTORM, a autorami są eksperci, którzy na rynku digital marketingu działają od kilkunastu lat i mają ogromną wiedzę i doświadczenie.
50+
5
6
stron informacji, statystyk, danych oraz czystej wiedzy z zakresu digital marketingu i strategii brandformance.
ekspertów, którzy od lat pracują dla największych marek w Polsce i na świecie.
wytycznych jak dobrze wdrożyć brandformance w Twoim biznesie
Organizator
Partnerzy
Patronat honorowy
Patronat medialny
To wydarzenie posiada akredytację DIMAQ, co oznacza, że posiadacze certyfikatu DIMAQ mogą otrzymać punkty recertyfikacyjne za udział. DIMAQ jest międzynarodowym standardem kwalifikacji digital marketingowych dostępnym w Polsce oraz 8 innych europejskich krajach. Więcej informacji TUTAJ.
Za udział w tym wydarzeniu możesz otrzymać 2 punkty recertyfikacyjne.
© 2023 © CubeGroup
Zarejestruj się na darmowy webinar już dziś! 

+48
P
Zarejestruj się, a my wyślemy Ci link do nagrania.